شرکت پاسارگاد، طراح، سازنده و مجری رستوران رباتیک

پنجشنبه, ۳ خرداد , ۱۴۰۳

درباره ما

خانه » درباره ما

شرکت آریا گستر پاسارگاد خاوران، برترین شرکت مهندسی در زمینه اجرای پروژه‌های تفریحی، توریستی و عمرانی می‌باشد. این شرکت در بهمن ماه سال 1392 توسط مهندس سعید صفری و به شماره ثبت 50511 تاسیس گردید و فعالیت خویش را در حوزه‌ی ساخت رستوران‌های هوایی در ایران آغاز نمود. رستوران هوایی از خاص‌ترین رستوران‌های دنیاست که تکنولوژی ساخت آن فقط در دست کشور بلژیک بود اما شرکت پاسارگاد با همت و به کارگیری مهندسین جوان ایرانی توانست این محصول را ایمن و با کیفیت‌تر از مدل‌های خارجی، تولید و اجرا نماید.

این شرکت با خلق ایده یا الگو گرفته از مدل‌های خارجی، قادر به انجام فعالیت در سطح بین‌الملل بوده و به تولید بکرترین پروژه‌های توریستی دنیا حتی بسیار با کیفیت‌تر از مدل‌های خارجی اقدام نموده، همچنین با ایجاد سبک‌های نوین در زمینه‌ی طراحی و ساخت و اجرای رستوران‌های هوایی، هتل‌های شناور، خانه معلق، برج رستورانی، زیپ لاین، بانجی جامپینگ و... حرف‌های زیادی برای گفتن دارد، به طوری که به یاری خداوند، موفقیت‌های زیادی را در این زمینه کسب کرده و افتخار عنوان اولین، پیشرفته‌ترین، مدرن‌ترین و بزرگ‌ترین رستوران هوایی (معلق) همراه با پایه بلند کننده در ایران و جهان را به خود اختصاص داده است.

شرکت پاسارگاد با بهره‌گیری از مهندسین توانمند ایرانی و رعایت به روزترین استانداردهای موجود در ایران و دنیا دست به طراحی و ساخت بهترین و جدیدترین ایده‌های توریستی و عمرانی زده و پیشگام در این زمینه و موفق‌تر از گذشته ظاهر شده است.

امید است که با تولید این پدیده‌های توریستی، گامی بلند در جهت رونق گردشگری جمهوری اسلامی ایران برداشته و اسباب تفریح سالم و نشاط مردم باشد.


تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت آریا وب پاسارگاد شرق توس می‌باشد. ©
LemonTheme