شرکت پاسارگاد، طراح، سازنده و مجری رستوران رباتیک

دوشنبه, ۷ خرداد , ۱۴۰۳

شرکت آریا گستر پاسارگاد خاوران

خانه » شرکت آریا گستر پاسارگاد خاوران

شرکت پاسارگاد؛ طراح، سازنده و مجری رستوران رباتیک

شرکت آریا گستر پاسارگاد خاوران طراح، سازنده و مجری برتر در زمینه‌ی پروژه‌های تفریحی و توریستی پردرآمد؛ قادر به اجرای جدیدترین پروژه‌های خلاقانه‌ی توریستی و تفریحی، رستوران‌ها و هتل‌های خاص و ساختمان‌هایی با معماری عجیب و منحصر به فرد است که برای اولین بار در ایران و جهان ساخته می‌شود.

همواره یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های انسان خلق ایده و سرمایه گذاری هوشمند (بهترین سرمایه گذاری) بوده است. شرکت پاسارگاد با تلاش و تجربه‌ی چندین ساله خویش و پیشگام در خلق پروژه‌های منحصر به فرد توریستی توانسته بهترین و جدیدترین ایده‌های تفریحی، عمرانی، توریستی و رستورانی را به مرحله‌ی اجرا دربیاورد.

قطعا خلاقیت و اولین بودن در هر زمینه؛ باعث پیشرفت، شهرت (ماندگاری نام) و موفقیت می‌شود. شاید دلیل ماندگاری بسیاری از برندها و ثبت دائمی آن‌ها در ذهن مردم همین باشد. اینجاست که فلسفه و ریشه‌ی شعار شرکت پاسارگاد (با ما ستاره شهرتان شوید) بیشتر نمایان می‌شود.

با سرمایه گذاری در هر یک از پروژه‌های توریستی شرکت پاسارگاد، علاوه بر در کسب درآمد بسیار بالا و یک تجارت متمایز، شما تبدیل به قطب گردشگری شهر، استان و حتی کشور می‌شوید.

با توجه به متعدد بودن رستوران‌ها و تفریحات تکراری در سطح کشور، مردم به دنبال یافتن تجربه‌ای جدید و شگفت انگیز در یک مکان خاص هستند. داشتن یک ساختمان با معماری خاص و با شکوه یا یک رستوران یا کافی شاپ خاص و عجیب و ده‌ها پروژه‌ی خلاقانه‌ی دیگر، شما را تبدیل به یک برند در شهرتان می‌کند. تجارت شما، محل گردهمایی افرادی می‌شود که برای تفریحات خاص و هیجانی خود، هزینه می‌کنند و این برای شما و آن‌ها بسیار خوشایند است.

این تجارت خستگی ندارد و برخلاف بسیاری از کارها و مشاغل خسته کننده، هر روزه به نشاط و رضایت مندی شما می‌افزاید.

سرمایه گذاران گرامی می‌توانند با توجه به میزان سرمایه ی خود، بهترین پروژه‌ی توریستی را از شرکت پاسارگاد دریافت نموده و با اجرای آن در شهر خود همچون ستاره‌ای بدرخشند.

وب‌سایت اصلی شرکت پاسارگاد: www.pasargadstructure.com

ایمیل: sup@pasargadstructure.com

وب‌سایت بین المللی شرکت پاسارگاد (زبان انگلیسی): www.touriststructures.com

تلفن همراه: ۰۹۱۲۵۰۲۴۰۸۶ مدیرعامل (مهندس سعید صفری)

تلفن ثابت: ۰۵۱۳۳۶۶۶۶۶۴ – ۰۵۱۳۳۶۶۶۶۰۸ – ۰۵۱۳۳۶۶۶۶۰۹

آدرس: مشهد، خیابان فلسطین، نبش فلسطین۳۳، پلاک۱۹۰، طبقه اول


تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت آریا وب پاسارگاد شرق توس می‌باشد. ©
LemonTheme